به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، پنج‌شنبه شب در برنامه خندوانه برنده قرعه‌کشی پژو 206 خانمی بود که رامبد جوان با او تماس گرفت.

به رغم اینکه او خودش را معرفی کرد و اعلام کرد که شما برنده 206 آلبالویی هستید اما با این حال خانم جوان نمی‌پذیرفت و می‌گفت شما شوخی می‌کنید. حتی رامبد جوان از اتاق فرمان برنامه‌اش خواست تا موسیقی برنامه را پخش کنند تا شرکت کننده به اطمینان برسد اما این اتفاق رخ نداد و خانم برنده 206 گوشی را به همسرش داد.

این مسئله باعث شد که رامبد جوان بگوید چرا این همه به هم بی‌اعتماد شده‌ایم. سوالی که در برنامه قابل بررسی و آسیب‌شناسی است و می‌توان آن را از زوایای مختلف تحلیل و بررسی کرد که چرا جایگاه تلویزیون امروز باید در محلی باشد که تماشاگر و حتی برنده مسابقه در مقابل آن مقاومت کند اتفاقی که در برنامه عادل فردوسی پور(2018) هم بارها رخ داد و حتی موضوع پربازدید فضای مجازی شد.

در یک بررسی میدانی به دنبال این هستیم که ریشه این بی‌اعتمادی را جست‌و‌جو کنیم و به این نتیجه برسیم که این بی‌اعتمادی تنها به رسانه مرتبط می‌شود یا ریشه در ذهنیت مردم و اصولا مخاطبان رسانه دارد.