به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ ساخت فیلم سینمایی «ماهی و برکه» که از اوایل تیرماه در اقلید فارس کلید خورده بود، ادامه دارد و پس از فیلمبرداری سکانس های داخل ایران بخش هایی از این فیلم سینمایی در خارج از کشور فیلمبرداری خواهد شد.

بهناز جعفری و میر طاهر مظلومی جدیدترین بازیگرانی هستند که به این پروژه سینمایی پیوستند و پیش از این بازیگران دیگری چون سعید آقاخانی، علیرضا استادی، مهسا هاشمی، عبدالباسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی و امیررضا فرامرزی جلوی دوربین رفته اند.

این فیلم به زندگی مخترعی (علی یزدانی) در سه دوره کودکی، نوجوانی و. جوانی او می پردازد. این مخترع در مسیر ساخت اختراعش دچار چالش هایی می شود که برای خانواده و اطرافیانش دردسرهایی را ایجاد می کند.

از دیگر عوامل فیلم سینمایی «ماهی و برکه» می توان به مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: مهدی نامجو، محمد صادق باقری و علی براتی، صدابردار: آرش برومندی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مشاور کارگردان: سید حسین آزادی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی‌فر، مدیر تولید: صادق ایزدخو، استوری بورد: علی امامزاده و حسین آزادی، فیلمبردار پشت صحنه: اصغر براتی و عکاس: امین حق‌بر اشاره کرد.

ماهی و برکه1