به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ منوچهر آذری از آن دست هنرمندانی است که در کنار گویندگی و دوبله در بازیگری هم با زنده‌یاد عرفانی همکاری داشته است. او که از فوت این هنرمند بی خبر بود، با ابراز تاسف از درگذشت این هنرمند در گفت و گویی ابراز کرد: از شنیدن این خبر خیلی متعجب و غمگین شدم. چون حال حسین عرفانی خوب و سرحال بود و کار می کرد. نمی دانستم تا این حد بیمار است و کارش به بیمارستان کشیده است.

وی همچنین ادامه داد: ما در بازیگری هم خیلی با هم کار کردیم. من از دوران نوجوانی با حسین عرفانی دوستی و همکاری داشتم. مجله جوانان باشگاهی داشت که در آنجا با هم آشنا شدیم. بعد از آن هم در یک کار تئاتری من نقش روستایی داشتم و او نقش شهری را بازی می کرد.

آذری همچنین عنوان کرد: من البته بیشتر با همسرشان خانم ناظریان که مدیر دوبلاژ بود همکاری داشتم. بعد از ازدواجشان من به رادیو رفتم و حسین وارد عرصه دوبله شد. خیلی ناراحت شدم که خبر فوت ایشان را شنیدم. چون حسین عرفانی هم بازیگر بود و هم گوینده و دوبلور. ما دوستی و رفاقت خیلی صمیمی و تنگانگی داشتیم. متاسفم که این اواخر هنرمندان بزرگی را از دست دادیم.