به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ ویژه‌ برنامه «ردپای عشق» که در دهه اول محرم هر روز یک سریال خاطره‌انگیز محرمی را در قالب یک قسمت سینمایی پخش و تحلیل می‌کند، ۲۴ و ۲۵ شهریور سریال «وفا» ساخته محمد حسین لطیفی و «پریدخت» ساخته سامان مقدم را پخش می‌کند.

سریال «وفا » در ۱۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در سال ۱۳۸۵ است که علیرضا افخمی نگارش آن را بر عهده داشت و در نوروز ۸۵ از این شبکه به پخش رسید.

فرهاد اصلانی، فرهاد قائمیان، هانیه توسلی، پوریا پورسرخ، محسن قاضی مرادی، مهوش وقاری، رضا ایرانمنش، عدی رعد و حسن عدنان گروه بازیگران این سریال را دربرمی‌گیرند.

«وفا»داستانی عاشقانه را در بستری جاسوسی پلیسی روایت می‌کند. عوامل موساد برای به دام انداختن یکی از مهره‌های موثر حزب الله لبنان بنام حسین ابوزید نقشه ای را برای نزدیکی یک جوان یهودی ایرانی بنام ژوبین پناهی به خواهرحسین یعنی وفاابوزید درلبنان طراحی می‌کنند.

ژوبین خود قربانی دسیسه‌های عوامل رژیم صهیونیستی است به گونه‌ای که والدینش با توطئه موساد کشته شده اند اما اکنون بی‌خبر ازاهداف سازمان، واقعا دلباخته وفا می‌شود. اصرار ژوبین وفا را مجاب به ازدواج می‌کند اما با دخالت مامور اطلاعاتی ایران همه چیز برای او روشن می‌شود. ژوبین هم که از سویی درگیر عشقی واقعی است و از سویی خود را بازیچه می‌بیند تصمیم تازه‌ای می‌گیرد.

«پریدخت» نام مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی سامان مقدم بود که در محرم سال ۱۳۸۶ از شبکه دو سیما پخش شد.

این  سریال روایت «پریدخت» دختر یکی از معتمدین بازار است که چند روزی از «نصرت» پسر پهلوان ده، که به خاطر اجرا نکردن فرمان تیر از حادثه گوهرشاد فراری و زخمی شده است، پرستاری می‌کند. نصرت و پریدخت عاشق هم می‌شوند و با هم ازدواج می‌کنند. نادر دوست قدیمی نصرت و پسر خان به او کمک می‌کند تا از این مخمصه رها شود اما در این بین عاشق پریدخت می‌شود.

«ردپای عشق» به تهیه‌کنندگی حسین مروی با ساختار مستند نریشن هر روز ساعت ۱۱ از شبکه چهار سیما پخش و روز بعد ساعت ۲ بامداد بازپخش می شود.