مجتبی احمدی سردبیر و تهیه کننده برنامه «از فراز الوند» در گفت‌وگو با خبرنگار برنا ضمن اشاره به حضور رحمان رضایی ستاره اسبق تیم ملی و بازیکن پرسپولیس به عنوان مهمان این برنامه گفت: در هفته پیش رو که خوش قولی و بدقولی مدیریت زمان مطرح است به دنبال این هستیم که با دعوت و گفت و گو با ورزشکاران، چهره های سیاسی و اجتماعی و شخصیت های مطرح هنری اهمیت زمان در زندگی را بررسی کنیم.

احمدی افزود: آرش میراسماعیلی امروز مهمان این برنامه بود و رحمان رضایی بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با این برنامه فردا از عملکرد کارلوس کیروش  ووضعیت تیم ملی فوتبال می گوید.

احمدی اضافه کرد: رضا جعفری مدیر کل آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی هم فردا مهمان برنامه خواهد بود و قرار است وضعیت تحصیلی کودکان کار را در این برنامه بررسی کنیم.

تهیه کننده برنامه «از فراز الوند» ادامه داد: با توجه به هفته ی منتهی به تاسوعا و عاشورا حسینی با دعوت از مادحین اهل بیت، تعزیه خوانان و شاعران شعر آئینی قرار است به واقعه عاشورا و پیام امام حسین (ع) بپردازیم و در نگاهی اجتماعی تاثیر فرهنگی قیام عاشورا را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

احمدی در پایان گفت: مدیریت زمان، خوش قولی و بدقولی موضوع هفته آتی برنامه نیز خواهد بود.

وی در پایان عنوان کرد: به مناسبت فرارسیدن ماه محرم دکور این برنامه نیز تغییراتی داشته است وسعی داشته ایم تا فضای برنامه را در تولیدات و انتخاب محتوا و مضامین به مناسبت پیش رو نزدیک کنیم.

مجله صبحگاهی فراز الوند به تهیه کنندگی حمیدرضا معدنچی و مجتبی احمدی از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 7:30 با اجرای محمودرضا قدیریان و محیا اسناوندی و محمدرضا یزدان پرست(کارشناس_مجری حوزه اخبار) از شبکه دو سیما روی آنتن می رود. محمد مبین (کارشناس حوزه اجتماعی و اقتصادی)، مهدی هژبری (ورزشی)، غزاله پورخاکی (فرهنگ و ادب)،  عباس غفاری (تئاتر و سینما) و مینا پورنیا کارشناسان بخش های مختلف این برنامه تلویزیونی هستند.