به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ امیرمهدی ژوله در واکنش به حواشی پیش آمده برای حمید فرخ نژاد در اینستاگرام نوشت:

«چند ماهی می‌شود که برخی رسانه‌های منتسب به یک جریان فکری خاص، اخباری علیه حمید فرخ نژاد منتشر و از متن اظهارات او در صفحه اینستاگرام‌اش انتقاد می‌کنند.

این هجمه‌ها پس از یادداشت‌های علی علیزاده علیه حمید فرخ نژاد بیشتر شد و این بازیگر هم در اینستاگرامش پاسخ تندی به کارشناس محبوب برخی جریانات منتشر کرد و پس از آن افرادی چون حبیب احمدزاده نویسنده جنگ به حمایت از حمید فرخ نژاد پرداخت.

اما به تازگی ویدیویی تقطیع شده‌ از مصاحبه اخیر حمید فرخ‌نژاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که سوتفاهم‌ ‌برانگیز شده است. این ویدیو به صورت ناقص منتشر شده به گونه‌ای که منظور اصلی فرخ‌نژاد را نمی‌رساند.

امیر مهدی ژوله در واکنش به تخریب حمید فرخ‌نژاد در شبکه‌های اجتماعی در اینستاگرامش نوشت:

«واقعا دارید به حمید فرخ نژاد فحش میدید؟؟؟برای حرفی که نزده و منظوری که نداشته؟؟؟برای حرفهایی که یا اصلا نشنیدید یا نفهمیدید یا با زدن سر و ته حرفاش یه چیز دیگه ای رو قالبتون کردن؟؟

فرخ نژاد گفت حالا که به خاطر پست هام انقدر به خانواده م فحاشی میشه،من از این به بعد تعدیل میکنم پست هام رو.گفت من یک میلیون و چهارصدهزار فالوئر دارم که باعث افتخارمه ولی اگر هشتاد میلیون فالوئر هم داشتم ارزش اینو نداشت که بچه م به خاطر پست هام فحش بخوره...پس از این به بعد پست هام رو تعدیل میکنم...

من میفهمم چرا بعضی ها از فرخ نژاد خوششون نمیاد،یا چرا ممکنه بخوان خرابش کنن، بزننش، دشمنی کنن. ولی تو دشمنی کردن هم مرد باشیم.برای حرفی که زده بزنیدش،برای کاری که کرده. نه با...نامردیه.»