به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در این مراسم که با حضور چهره های سرشناس رادیو و تلویزیون و ورزش برگزار شد، دوستان و همکاران زنده یاد شفیع از سجایای اخلاقی و توانایی های دوران کاری وی سخن گفتند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، حجت الاسلام مجید انصاری ، استانداران مرکزی و گلستان، سید حسین هاشمی قایم مقام وزیر کشور، مدیران صداوسیما و مجریان و همکاران بهرام شفیع، ورزشکاران،پیشکسوتان ورزش و رؤسای فدراسیون های ورزشی، قائم مقام معاون سیما، مدیر شبکه یک و دو ، رییس اسبق رسانه ملی و برخی از نمایندگان مجلس از حاضرین در مراسم ختم مرحوم شفیع بودند.

گفتنی است بهرام شفیع، 62 ساله، که از اوایل دهه شصت در شبکه یک سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار شد، در دهه گذشته نیز رییس فدراسیون هاکی ایران بود و موفقیت‌هایی را در این رشته ورزشی کسب کرد. شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

وی بعد از ظهر سه شنبه به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بهمن تهران به لقاء الله پیوست. پیکر بهرام شفیع روز گذشته در باغ فیض به خاک سپرده شد.