به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ با توجه به اهمیت مخاطبان و توجه به نیازها، دغدغه ها و مسائل نوجوانان، شبکه امید هفته ای را به عنوان هفته نوجوان (از 8 تا 13 آبان ماه) پیشنهاد می کند تا با بهره گیری از این فرصت بتواند توجه مردم و نهادهای مختلف را به این قشر بزرگ جامعه متوجه کند. در همین راستا شبکه امید برنامه هایی را برای مخاطبان نوجوان تدارک دیده که مهمترین آن، «فوق العاده» (نام برنامه های مناسبتی ویژه شبکه) است.

این برنامه در 7 قسمت هر روز از ساعت 18 تا 19:30 به مدت 90 دقیقه از آنتن شبکه پخش خواهد شد.

دوربین این برنامه در هر قسمت به یک مدرسه (دخترانه یا پسرانه) خواهد رفت و آیتم های ضبطی در فضای مدرسه پخش می کند.

ویژه برنامه ترکیبی «فوق العاده» با آیتم های مختلفی مانند نوجوان و خودباوری، نوجوان و هیجان، نوجوان و مسئولیت اجتماعی، نوجوان و آینده و همچنین نوجوان و فضای مجازی با هدف تقویت برای امید به آینده در نوجوانان، تقویت حضور مسئولانه نوجوانان در اجتماع، ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی در نوجوانان و همچنین نزدیک کردن والدین به نوجوانان پخش می شود.

گفتنی است، دعوت از میهمانان نوجوان و بزرگسال که فعالیت های ویژه یا موفقیت های خاصی در دوران نوجوانی کسب کرده اند حال و هوای خاصی به این برنامه خواهد داد.

دوربین «فوق العاده» در بین نوجوانان و بزرگسالان رفته و از ویژگی های دوران نوجوانی و جذابیت ها و خاطرات این دوران جویا می شود.

ویژه برنامه «فوق العاده» به تهیه کنندگی هومن ستوده و با اجرای مشترک آلاء خامه یار و رامتین چیت سازان، از محل باغ کتاب، از ساعت 18 تا 19:30 میهمان علاقمندان شبکه امید خواهد بود.