به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، تام هنکس، بازیگری که به جای شخصیت «وودی» در این مجموعه صحبت می‌کند، اخیرا درباره دیالوگ‌های پرشور و احساسی که در روز پایانی ضبط صدای شخصیت‌های این انیمشین بر زبان آورده صحبت کرد. هنکس در برنامه Chris Evans Breakfast Show درباره اینکه آخرین دیالوگ‌های این انیمیشن چه تاثیری رویش گذاشته و او را مات و مبهوت کرده‌اند حرف زد. هنکس گفت:

اولین باری بود که می‌خواستیم مکالمات مربوط به پایان فیلم را ضبط کنیم. «داستان اسباب بازی 4» یک پایان تاثیرگذار خواهد داشت. در هنگام ضبط دیالوگ‌های Toy Story ما معمولا به همراه تیم سازنده داخل یک اتاق هستیم. وقتی برای آخرین روز ضبط صدا رفتم، می‌خواستم پشت به آنها بایستم؛ چون به‌طور معمول شما روبه‌روی آنها می‌ایستید، به آنها نگاه می‌کنید و می‌توانید درباره‌اش حرف بزنید. اما من نمی‌خواستم آنها را ببینم و می‌خواستم وانمود کنم که آنها هم من را نمی‌بینند. وقتی متوجه شدم که آنها چه برنامه‌ای در سر دارند، فهمیدم که این یک اثر برجسته و ماندگار در تاریخ خواهد بود.

قسمت قبلی این مجموعه یعنی Toy Story 3 که یک پایان احساسی و عمیق داشت، در سال ۲۰۱۰ اکران شد؛ بنابراین طرفداران این انیمیشن زمان زیادی را به انتظار قسمت چهارم نشسته‌اند و طبیعتا انتظارات بالایی هم از آن دارند.

همچنین تیم آلن، صداپیشه شخصیت «باز» هم قبلا درباره پایان احساسی Toy Story 4 صحبت کرده بود. آلن در مصاحبه‌ای چنین گفت:

نمی‌خواهم آن را لو بدهم، اما داستان این فیلم فوق‌العاده عالی است. این بسیار عاطفی، جالب و بزرگ است و من از ایده‌ای که آنها به خرج داده‌اند شوکه شدم. من نمی‌توانم از صحنه آخر عبور کنم. آنها شخصیت‌هایی عالی در اختیار دارند، اما گذشتن از چند صحنه انتهایی داستان واقعا دشوار است.

انیمیشن Toy Story 4 برای اکران در ماه ژوئن ۲۰۱۹ (اواخر بهار یا اوایل تابستان ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی این فیلم به عهده جاش کولی که انیمیشن تحسین شده Inside Out در سال ۲۰۱۵ را نیز در کارنامه دارد و همچنین جوناس ریورا است