به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، مرزبان در ادامه این گفت و گو اظهار داشت: نه من و نه هیچ کدام از بچه هایی که با من کار می کنند میلیارد نیستند اما ما برایمان مهم است که تماشاگر بتواند بیاید تئاتر تماشا کند و سعی کنیم پای مردم را به تماشاخانه ها باز کنیم نه اینکه آن ها را فراری دهیم. یک کارمند در بهترین حالت حدود حقوق اش بین دو تا سه میلیون است، همین آدم چطور می تواند برای تماشای نمایش من که بلیت اش تازه  40 هزار تومان است، هزینه کند چه برسد به رقم های بالاتر! گواه این مسئله هم این است که بلیت های نمایش ما برای روز یکشنبه که نیم بها است از یک هفته جلو ترخریداری می شود پس برای مردم مهم است که همین بلیت 40 هزار تومانی را هم نصف قیمت تهیه کنند.

مرزبان از نیم بها شدن بلیت های نمایش خود در روز دوشنبه خبر داد و گفت: با وجود آنکه در تمام روزهای اجرا سالن پر است و مردم استقبال خوبی از نمایش « آهسته با گل سرخ» داشتند اما وقتی می بینم مردم برای روزهای یکشنبه که بلیت نیم بها است از ده روز جلو تر برنامه ریزی می کنند ترجیح می دهم بخاطر همین شور و علاقه مردم روز دوشنبه را هم برای نمایش خودمان نیم بها اعلام کنم. 

این کارگردان ادامه داد: ما در همان سالن های طراز اول هم کار اجرا بردیم و همان موقع هم چانه می زدیم که قیمت بلیت ها را پایین بیاورند چرا که معتقدم شرایط مطلوبی باید برای دو قشر وسیع کارمند و دانشجو فراهم شود. می گویند باید تئاتر در سبد فرهنگی خانواده ها قرار بگیرد در صورتی که خودشان کاری می کنند که مردم فراری شوند.