به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، با اتمام اکران فیلم سینمایی «هزارپا» که پر فروش‌ترین اثر سینمایی ایران لقب گرفت، فیلم‌ سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» با فروشی نزدیک بر 12 میلیارد تومان پرفروش‌ترین فیلم در حال اکران است.

«لس‌آنجلس تهران» که به فروش 7 میلیارد تومانی رسیده دیگر فیلم پرفروش سینمای ایران محسوب می‌شود که همچنان بر پرده سینماها است و مثل همیشه سه فیلم کمدی جزو 5 فیلم پر فروشی هستند که اکرانشان همچنان ادامه دارد. «لس‌آنجلس تهران»، «لازانیا» و «هشتگ» سه فیلم کمدی پر فروش این روزهای سینمای ایران هستند.

«پیشونی سفید 2» پنجمین اثر پر فروش روی پرده سینماها است که می‌توان این فیلم را پرفروش‌ترین فیلم سینمایی در حال اکران دانست که می‌تواند محصول مناسبی برای کودکان باشد. این فیلم سینمایی تا امروز موفق به فروش 3 میلیارد تومان شده است.

از طرفی دو فیلم سینمایی «آستیگمات» و «پاستاریونی» که اولین هفته اکران خود را پشت سر گذاشتند نیز به شکلی کاملاً متفاوت در گیشه حاضر شدند. فیلم سینمایی «آستیگمات» با فروش غافلگیر کننده 650 میلیون تومانی‌اش می‌تواند یکی از گزینه‌های احتمالی فروش بالا در این روزهای سینمای ایران باشد و از طرفی «پاستاریونی» با فروش 40 میلیون تومانی در هفته اول اکرانش تا حدی ناامیدکننده ظاهر شد.

لیست فروش فیلم‌های در حال اکران به شرح زیر است:

مغزهای کوچک زنگ زده: ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

لس آنجلس تهران: ۶ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان

لازانیا: ۳میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان

هشتگ: ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

پیشونی سفید دو: ۳میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان

خانم یایا: ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان

عرق سرد: ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان

گرگ بازی :۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان

آستیگمات: ۶۵۰ میلیون تومان

وای آمپول: ۵۵۰ میلیون تومان

سرو زیر آب: ۳۳۰ میلیون تومان

پاستاریونی: ۴۰ میلیون تومان