به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «ستایش 3» در تهران به پایان رسید و داریوش ارجمند، مهدی سلوکی و نرگس محمدی سه بازیگری هستند که برای ادامه تصویربرداری با گروه عازم شمال کشور شدند.

گفتنی است داریوش ارجمند، محمود عزیزی، نرگس محمدی، مهدی پاکدل، سیما تیرانداز، محمد مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، رامسین کبریتی و شیوا خنیانگر گروه بازیگران اصلی سری اول مجموعه را تشکیل می دادند که در ادامه ساخت سری دوم بازیگرانی چون حدیث میرامینی، امیرمحمدزند، فریبا نادری، امید علیمردانی، سعید پیردوست، شهناز شهبازی، صفا آقاجانی، فریبا طالبی و...به آنها اضافه شدند.

تصویربرداری فصل سوم سریال «ستایش» از فروردین ۱۳۹۷ آغاز شده و هم‌اکنون ادامه دارد. حمید گودرزی جدیدترین بازیگری بود که در فصل جدید این سریال حضور دارد که البته پس از گذشت مدتی به گفته خودش بنابر دلایل شخصی از بازی در این سریال انصراف داده و شهرام پوراسد جایگزین نقش وی شده‌است. از دیگر بازیگران جدید سریال فرهاد جم، بهزاد خداویسی و لاله مرزبان هستند.

کارگردانی این اثر را سعید سلطانی بر عهده دارد و سعید مطلبی فیلمنامه نویس این مجموعه تلویزیونی است که به تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب ساخته می‌شود.