به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر، ١٢٠ هنرمند (اعم از کارگردان، نمایشنامه‌نویس و بازیگر) از ٢١ آذرماه ٩٧ در تهران مهمان این جشنواره خواهند بود تا در همایش بزرگ هنرمندان تئاتر استان‌ها شرکت کنند. به گفته محمدمهدی خاتمی مدیر برگزاری همایش استانی، این ١٢٠ هنرمند عزیزانی هستند که نمایش‌های آنها در فجر استانی شرکت داشته و همگی جزو فعالین شهرهای خود هستند.
 
خاتمی ادامه داد: با تدبیر نادر برهانی مرند دبیر سی و هفتمین جشنواره ی بین‌المللی تئاتر فجر تصمیم گرفتیم طی همایشی از زحمات این هنرمندان قدردانی کنیم.
همچنین محمودرضا رحیمی مدیر بخش کارگاه های آموزشی توضیح داد: در طی چهار روزی که این عزیزان مهمان ما خواهند بود چند کلاس آموزشی نیز برگزار خواهیم کرد، موضوع این کلاس ها به فراخور تخصص هنرمندان در نظر گرفته شده و گردانندگان و ورک شاپ ها نیز از اساتید مجرب غیر ایرانی و ایرانی خواهند بود که متعاقبا اسامی و طرح درس آنها اعلام خواهد شد.
رحیمی افزود: تلاش می کنیم تا با توجه به حضور ١٢٠ هنرمند تئاتر که در نوع خود کم نظیر است، دستاورد خوبی از این همایش حاصل شود. گفتنی است سی و هفتمین جشنواره ی بین‌المللی تئاتر فجر از ٢٢ بهمن تا ٤ اسفند ١٣٩٧ با دبیری نادر برهانی مرند برگزار خواهد شد.

 

 

 

خبرنگار: مژگان رسولی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: