به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این برنامه در 13 قسمت 25 دقیقه ای در  لندن تولید شده و از آیتم های مختلفی همچون گفت و گوی کارشناسی، گزارش، مستند کوتاه، تحلیل انعکاس اخبار در رسانه های اسراییلی و شبکه های اجتماعی تشکیل شده است.

«داخل اسراییل» با نگاهی نقادانه به بحث و تبادل نظر پیرامون تحولات داخلی رژیم اسراییل اعم از سیاسی، اقتصادی و اجتماعی می پردازد.

اولین قسمت از این مجموعه برنامه به بحث و تبادل نظر پیرامون ناراحتی ساکنان اسرائیل از نتانیاهو و خانواده وی که از پول مالیات مردم برای هزینه ها و امور شخصی خود استفاده می کنند، پرداخته است.

این برنامه با نگاهی به اتهامات علیه سارا نتانیاهو، همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر کلاهبرداری و سوءاستفاده از پول های مالیات دهندگان، اتهامات علیه بنیامین نتانیاهو درخصوص فساد و رشوه‌خواری و احتمال کناره‌گیری نتانیاهو پس از اثبات این اتهامات را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

اولین قسمت از برنامه «داخل اسراییل» در ادامه ضمن مروری بر اعتراضات و نگرانی های ساکنان فلسطین اشغللی در قبال مسائل مربوط به خانواده نتانیاهو به گفت و گو در مورد موارد مشابه دیگر در رژیم اسرائیل که خانواده چهره های شاخص از پول های مردم برای منافع شخصی خود استفاده کرده اند، خواهد پرداخت.

«داخل اسراییل» با اجرای حییم برشیث از 14 آذر ماه روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود و چهارشنبه هر هفته ساعت 19:00 به مدت 20 دقیقه از این شبکه پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت 14:00، جمعه ساعت 18:00، دوشنبه ساعت 17:20 و سه شنبه ساعت 20:00 خواهد بود.