به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، هاتف علیمردانی که پیش ‌تر بخاطر ساخت فیلم ‌های اجتماعی ‌اش معروف شده بود، از سال گذشته ساخت فیلمی با نام «کلمبوس» را به نویسندگی و تهیه‌کنندگی خودش آغاز کرد که گفته می‌شود یک کمدی متفاوت است. فرهاد اصلانی، سعید پورصمیمی، شبنم مقدمی، مجید صالحی، هانیه توسلی و فریده سپاه منصور بازیگران فیلم هستند.

کمدی دیگری که به سینماها آمده، «میلیونر میامی» به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است.

حمید فرخ‌ نژاد، علی قربان‌زاده، طناز طباطبایی و صابر ابر، با هنرمندی افسانه بایگان و با حضور آتیلا پسیانی بازیگران این فیلم سینمایی کمدی هستند. داستان «میلیونر میامی» درباره چهار نفر است که می‌خواهند از راهی یک میلیون دلار را به جیب بزنند اما همیشه یکی از آن‌ها خراب‌کاری می‌کند.

«بمب؛ یک عاشقانه» ساخته تحسین شده پیمان معادی هم اکرانش را در سینماها آغاز کرد. داستان فیلم با حال و هوای موشک‌باران تهران در سال ١٣٦٦ روایت می‌شود و فیلم‌نامه آن همچون اثر قبلی این کارگردان توسط خود معادی نوشته شده است. در این فیلم پیمان معادی، لیلا حاتمی، حبیب رضایی، سیامک انصاری، سیامک صفری، بهادر مالکی‌پور، رامین پورایمان، معصومه قاسمی‌پور، صبا گرگین‌پور و شهروز آقایی‌پور ایفای نقش کرده‌اند. همچنین ارشیا عبداللهی، نیوشا جهانی و باران معادی هم به عنوان بازیگران کودک در این فیلم بازی کرده‌اند.