به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فرهنگ‌سرای تهران نشست معرفی و نقد و بررسی مجموعه کتاب‌های «من دیگر ما» با موضوع مهارت‌های تربیت فرزند در دنیای امروز تألیف حجت‌الاسلام محسن عباسی والد را جمعه ۱۶ آذر ماه ساعت ۹ با حضور نویسنده در مجتمع فرهنگی اجتماعی امام علی(ع) منطقه ۲۲ برگزار می‌کند.

«منِ دیگرِ ما» تلاش می‌کند با تکیه بر مبانی دینی، مهارت‌های تربیت فرزند در دنیای امروز را با قلمی ساده و روان به پدران و مادران آموزش دهد. این کتاب هفت جلدی تا کنون ۲۲ بار تجدید چاپ شده و حالا با ویرایشی تازه و اضافه شدن دو جلد دیگر، آماده استفاده علاقه‌مندان شده است. 

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: بچه که بودم مادرم برایم جوجه می‌خرید. از همین جوجه‌های رنگی، دانه‌ای پنج تومان. اولش فکر نمی‌کردم بزرگ کردنشان کار چندان سختی باشد، اما بعد فهمیدم پرورش جوجه‌ها فوت و فن خودش را دارد. باید کودکی کرد تا بزرگ شد. بچه‌هایی که از بچگی کردن محروم می‌شوند، بزرگ هم که می‌شوند کودک می‌مانند. این کودکی‌های نارس، یکی از موانع بزرگ در مسیر تربیت فرزند است. پرنده‌های کوچک خانه ما اگر آزاد نباشند، نمی‌توانند کودکی کنند.

در این برنامه حجت‌الاسلام صالح‌نیا امام‌جمعه غرب تهران، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۲ و چهره‌های فرهنگی به عنوان میهمان برنامه حضور خواهند داشت. همچنین در حاشیه این برنامه کارگاه قصه‌گویی خلاق توسط پری رضوی‌یام نویسنده کودک و نوجوان برای کودکان برگزار می‌شود. 

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به مجتمع فرهنگی اجتماعی امام علی(ع) به نشانی میدان المپیک، خیابان هوانیروز، بلوار گلها، یاس ششم، خیابان طوبی مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن ۴۴۱۴۳۷۷۷ تماس بگیرند.