به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا ، دومین کنسرت گروه موسیقی بانوان الماس ها در سال ۱۳۹۷ به سرپرستی فریماه عباسی که  رهبر ارکستر و تنظیم کننده این گروه فرهاد پرستو می باشد روز چهارشنبه  ۱۲ دی ماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

فرهنگسرای نیاوران روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه میزبان گروه موسیقی الماس ها ویژه  بانوان به سرپرستی و نوازندگی فریماه عباسی و خوانندگی و نوازندگی آمیتیس ایوانی خواهد بود. گروه بانوان الماس ها در سال ۱۳۹۶ تشکیل شد و نخستین اجرای این گروه در تیر ماه ۱۳۹۷ به روی صحنه رفت، این کنسرت به اجرای موسیقی های معتبر جهان در فضای مدرن و الکترونیک می پردازد و قرار است قطعاتی جدید با ایده های متفاوت به زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، ترکی_استانبولی، یونانی توسط یک خواننده اجرا شود که در نوع خود بی نظیر است. 

اعضای گروه موسیقی بانوان الماس ها عبارتند از: فرهاد پرستو رهبر ارکستر و تنظیم کننده، فریماه عباسی سرپرست نوازنده پیانو و سینتی سایزر، آمیتیس ایوانی خواننده و نوازنده گیتار الکتریک، هنگامه غفوری نوازنده گیتارباس، روژین عدالت نوازنده ویلن، نسیم زبردست نوازنده درامز.

کنسرت موسیقی بانوان الماس ها روز چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.