به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی با حضور رمی پیت پژوهشگر دانشگاه میامی با اشاره به اظهارات ترامپ در نشست گروه بیست درخصوص روابط تجاری آمریکا با چین، توافق آمریکا با مکزیک و کانادا، سکوت کشورهای عضو گروه بیست در قبال سیاست های مهاجرتی ترامپ و روابط ترامپ با پوتین و بن سلمان را مورد نقد و تبادل نظر قرار می دهد.

مروری بر سیاست های نفتی ترامپ و سیاست های نفتی پوتین و بن سلمان که رویه ای کاملاً مخالف با ترامپ را دنبال می کنند و همچنین واکاوی این مساله که آیا ترامپ از جنگ اقتصادی که از آن یاد می کرد، عقب نشینی کرده است، از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه خواهد بود.

«ما مردم» در ادامه با حضور جرالد هورن مورخ و نویسنده، ضمن نگاهی به مرگ جورج هربرت بوش و مسیر حزب جمهوری خواه از زمان ریاست جمهوری وی تاکنون به بحث پیرامون سیاست ها و اقدامات وی که منجر به بروز جنگ در خاورمیانه شد پرداخته و حمله موشکی نیروی دریایی آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرانی در سال 1988 میلادی که منجر به کشته شدن 290 نفر شد و اظهارات بوش در این رابطه و عدم عذرخواهی وی در این زمینه را مورد بررسی قرار خواهد داد.

«ما مردم» شنبه 17 آذر ساعت 20:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه یکشنبه ساعت 23:00 ، دوشنبه ساعت 07:00 و 18:00 و سه شنبه ساعت 03:00 روی آنتن خواهد رفت.