به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، شبکه سه سیما با برنامه «جام 2019 »که از هفته گذشته هر شب روی آنتن رفته است و از ساعت 18:30 با مخاطبان همراه می‌شود. مسابقه امشب میان تیم ملی کشورمان با تیم ملی یمن ساعت 19:30 برگزار خواهد شد. بنا به گفته میثم فضل علی مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما اجرای این برنامه بر عهده مجری جوان و پرانرژی محمدحسین میثاقی است. محمدرضا احمدی نیز به طور مستقیم از ورزشگاه محمدبن زاید ابوظبی  مسابقه را  گزارش می‌کند. امیر حاج رضایی در استودیوی برنامه  کارشناسی بازی را عهده دار شده است. برنامه «جام2019» به تهیه‌کنندگی مهدی‌هاشمی، امشب تلاش می‌کند در کنار پخش زنده بازی با تدارک بخش‌های جذاب و دعوت از مهمانی ویژه، بر اشتیاق مخاطبان در تماشای این برنامه بیافزاید.

شبکه رادیویی ورزش نیز مطابق معمول این مسابقه را به طور زنده پوشش می‌دهد. گزارشگر این مسابقه علی اکبر ارمنده و کارشناس آن حسین صالح است. مسعود نجات نیز تهیه این برنامه را برعهده دارد.

رادیو تهران نیز در برنامه «تهران ورزشی» از ساعت 19 تا 22 با دعوت از بازیکنان قدیمی و جدید تیم ملی کشورمان در زمان بازی با مخاطبانش همراهی می‌کند. بنا به گفته علیرضا مبینی، مدیر گروه تهران و رویدادهای رادیو تهران این ویژه برنامه با برپایی یک دورهمی صمیمانه با حضور چهره‌های تیم ملی به استقبال جام ملت‌های آسیا می‌رود و خاطره مسابقات پیشین تیم ملی را مرور می‌کند.

 تیم ملی کشورمان در بازی‌های جام آسیا 2019 امشب به مصاف تیم یمن می‌رود. گفته شده تا کنون حدود 6هزار ایرانی  بلیط تماشای این بازی را خریداری کرده‌اند.