به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، پوستر نمایش «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده» به طراحی مجید حیدری رونمایی شد. این نمایش به نویسندگی علی اشکان نژاد، کارگردانی محمد معیری و بازی خاطره حاتمی در روز پنجشنبه، بیستم دیماه، ساعت 17:00 در تماشاخانه شانو به روی صحنه می رود.

در بخشی از توضیحات محمد معیری کارگردان نمایش «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده» آمده است، پداگوژى یا فرایند «فراگیرى- آموزش»، تعبیرى بسیار کهن است؛ از دوران باستان تا شکل گیرى مدارس اولیه و تا عصر حاضر که معناى بسیار وسیع‌ترى یافته است. همان طور که پیداست، پداگوژى مفهومى کلى است که مى‌تواند در زمینه‌های متعدد فردى و اجتماعى، کاربردى و پیش برنده باشد. این کارگردان تئاتر یادآور شد: در یک اجراى پداگوژیکِ تعاملى، مخاطب، تماشاچی صِرف نیست، و درست در همین نقطه، جریانى اینتراکتیو، مخاطب را به تداخل جدى در جریان نمایش وارد مى‌کند. پس در چنین اجرایى ما با تماشاگرى منفعل مواجه نخواهیم بود. شکل تعامل مخاطب البته به فراخور اهدافِ اثر، طبعاً در هر اجرا، متفاوت خواهد بود.

از دیگر عوامل گروه که کارگردان را در این نمایش یاری می دهند، می توان به؛ "مهرداد وارسته، دستیار کارگردان"، "فریبا مهبد، طراح صحنه و لباس"، "مجید حیدری، طراح پوستر"، "امیر شهاب خرمی، موزیک"، "فریور معیری، طراح گریم"، "علیرضا محمدی، مدیر روابط عمومی" و "امیر پارسائیان مهر، مشاور رسانه ای" اشاره کرد.

این خبر در پایان یادآور می شود، نمایش «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده»، در روز پنجشنبه، بیستم دیماه، ساعت 17:00 در تماشاخانه شانو به روی صحنه می رود.