به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در «هفته‌نامه» جمعه 22 دی، ابتدا از روزنامه عربی زبان «رای الیوم» چاپ لندن، مقاله «اعلام ایران مبنی بر ارسال ناوهای جنگی به آب‌های آمریکا» واکاوی می‌شود.

در ادامه از مجله انگلیسی زبان «فورین پالسی» (Foreign Policy)  چاپ آمریکا، به بررسی مقاله «آیا اولین اقدام نانسی پلوسی اخراج ترامپ خواهد بود؟»، می‌پردازد. همچنین از وب سایت ایرانی «الوقت» مقاله «منطقه جولان، میدان درگیری اسرائیل و سوریه» مورد بحث قرار می‌گیرد. از وب سایت هندی و اردو زبان «د وایر» (The Wire)  نیز مقاله با موضوع داخلی «قرارداد خرید جنگنده میان هند و فرانسه، آیا دولت مرکزی دروغ می‌گوید؟» انتخاب شده است. از مجله اردو زبان «ندای ملت» چاپ پاکستان، به مقاله اعتراف وزیر خارجه سابق هند: کشمیر از دست می‌رود، پرداخته و در پایان از مجله هندی زبان «نی دنیا» چاپ هندوستان، مقاله نگرانی‌هایی در عرصه افغانستان، بررسی می‌شود. 

این برنامه در هر هفته با حضور حسام‌الدین مهاجری به عنوان مجری و همچنین احمد عباس به عنوان کارشناس ثابت  پخش می‌شود. «هفته‌نامه» با بررسی محتوای سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و نشریات خبری، به زبان‌های فارسی، انگلیسی، اردو و عربی، با تهیه 6  مقاله، به مرور و تحلیل سیاست‌های حوزه هند و پاکستان پرداخته و از محتوای مطبوعات منطقه و جهان می‌گوید. 

برنامه «هفته‌نامه» به تهیه کنندگی محسن روخ دوست، جمعه ها در ساعت 17 به وقت تهران به مدت 20 دقیقه روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر می‌رود.