به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، پس از اتهامات وارد شده به تهیه‌کننده سریال «شهرزاد» بسیاری از آثاری که محمد امامی در ساخت آنها نقش داشته مورد انتقاد شدید اهالی رسانه قرار گرفت اما یکی از فیلم‌هایی که نقش امامی در ساخت آن چندان مشخص نیست «اتاق تاریک» است که کارگردان آن روح‌الله حجازی پس از انتشار این لیست نسبت به حضور فیلمش در لیست آثار ساخته شده توسط محمد امامی معترض بوده و این مسأله را تکذیب کرده است.

در نهایت روح‌الله حجازی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش درباره این اتفاق و دلیل قرار گرفتن فیلمش در لیست آثار ساخته شده توسط محمد امامی را با توضیحاتی بیان کرد.

متن نوشته روح‌الله حجازی به شرح زیر است:

محمد امامی اتاق تاریک کشف شد!

باید برای آن دسته از مطبوعات گوگل سِرچی و خبرنگارانش 

و کسانی که ندانسته خبری را باز نشر می کنند فاتحه خواند!

پس از اتفاقات دیروز یک نفر کامنت گذاشت که آقا بروید و در گوگل سرچ کنید و خودتان ببینید که هر جا عنوان فیلم اتاق تاریک آمده، نام محمد امامی هم آمده و شما دروغ میگویید!

بنده امروز فرصت کردم و از روی کنجکاوی این کار را انجام دادم. می دانید داستان چقدر مضحک و خنده دار بود؟!

ما بازیگری در فیلم داریم بنام محمد امامی که نقش سرایدار ساختمان را بازی می کند!

یعنی آن کسی که این گزارش کذایی را در روزنامه فرهیختگان نوشته و آقای فتوره چی و کانال اصولگرای سینما انقلاب و یک عالمه دیگر در توئیتر و کلا فضای مجازی،

بازنشرش داده اند، همگی مرجعشان سرچ گوگل بوده و اینقدر فهم نداشته اند که خبر را دقیق بخوانند که اتاق تاریک یک بازیگر به این نام داشته و تشابه اسمی بوده است!!!

آقای محمد امامی اتاق تاریک پیشتر در فیلم فروشنده آقای فرهادی هم بازی کرده بود.

دوستان آن فیلم را هم جا انداخته اند

و از این به بعد هر فیلمی که آقای محمد امامی بازی کند را!

این خبر کذب در هزاران جا پخش شده و ببینید که یک اشتباه ساده چه فضای آلوده و پر از تهمت و دروغ را در دنیای مجازی و حقیقی منتشر می کند؟! و آن وقت بعضی از مردم چه فحشها و ناسزاها نثار ما کردند؟!

خدا عاقبت بخیرمان کند.

یا حق

خبرنگار: علی ناصری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: