بی شک افراد مختلفی می توانستند در این لیست جا بگیرند، تقریباً هر روز در جشنواره فجر با اخبار و اظهار نظرهای متفاوت خانواده سینما ، منتقدان و غیره مواجه بودیم و اظهارات عجیب و غریب کم نداشتیم. 

بازیگرانی که به همه چیز انتقاد دارند ، منتقدانی که هیچ فیلمی را نمی پسندند ، مسعود فراستی که بالاخره یکی دو فیلم را در جشنواره امسال تایید کرد و عادل فردوسی پور که بالاخره برگشت، می توانستند چهره های این هفته قرار بگیرند . 

اما دعوای محمد حسین میثاقی و مهدی تاج بر سر کی روش او را چهره تلویزیونی هفته کرد.

ماجرای سریال «نهنگ آبی» و گروه کارگردانی فریدون جیرانی و اخباری که از این سریال نمایش خانگی به گوش می رسد کارگردان فیلم «آشفتگی» را در رأس اخبار قرار داد. ( این در حالی است که فریدون جیرانی اصولا حتی در اجرای برنامه «هفت» هم شخصیت حاشیه سازی ندارد و همگان بر این اعتقادند که  در کارهای مختلف بسیار اخلاق مدار، مبادی آداب و حرفه ای عمل می کند).

لیلا حاتمی از فیلم علیرضا رئیسیان خیلی راضی نبود اما خودش معتقد بود سنگ تمام گذاشته است. آیا او با این اوصاف چهره هفته نمی تواند باشد.

علی نصیریان در هفته ای که گذشت همسرش را از دست داد تا بزرگ آقای سینمای ایران تنها شود، در اقدامی جالب رئیس سازمان صدا و سیما برای عرض تسلیت به منزل او رفت تا هر دو چهره های این هفته خبرگزاری برنا باشند. 

بازیگران خانم فیلم «پالتو شتری» سه شنبه شب با پوشش هایی متفاوت در پردیس ملت حاضر شدند.

و اما پسر استاد که تهدید به رفتن کرده بود پشیمان شد . پولاد کیمیایی بسیار جو زده بعد از فیلم «معکوس» از خداحافظی اش با سینما خبر داد و به سرعت خودش خودش را تکذیب کرد و گفت می مانم و می جنگم، پس بمان و بجنگ!