در هفته‌ای که گذشت همه چیز تحت‌الشعاع نشست معاون سیما بود. او از بازگشت مهران مدیری و جواد رضویان خبر داد و افزود: تصمیم داریم از هر دو کارگردان طنز تلویزیون برای ساخت سریال طنز در سال جدید بهره بگیریم.

جواد رضویان و مهران مدیری کماکان دوتن از استارهای سریال‌های طنز هستند که می‌توانند در روزگاری که تلویزیون پایتخت ندارد وزنه طنازانه سیما را در نوروز بالا ببرند. اتفاقی که به نقل از معاون سیما در سال 98 رخ می دهد.

کمال تبریزی از تعطیل شدن سریالش گفت و بی پرواتر از همیشه دلایلی اقتصادی را برای این ماجرا برشمرد. اتفاقی که مدیران سیما را نیز به واکنش واداشت تا او نیز یکی از چهره‌های هفته‌ای که گذشت باشد.

کلاه قرمزی که قول داده بود نیاید در نشست معاون سیما سر و کله‌اش پیدا شد. میرباقری خبر از بازگشت کلاه قرمزی داد تا او نیز چهره هفته باشد.

و اما مرتضی میرباقری، معاون سیما، در نشست خبری پایان سالش بسیار پرخبر و البته تا حدودی پرحاشیه ظاهر شد. او قول داد متخلف جشنواره جام جم را معرفی کند و از تمام تولیدات و آثار در نوبت پخش سیما رونمایی کرد تا یکی از چهره‌های خبرگزاری برنا در هفته‌ای که گذشت باشد.

وزیر جوان دولت در ماجرای تخلفات رخ داده در جشنواره جام جم اظهاراتی داشت که نظر بسیاری از رسانه‌ها را برانگیخت. او معتقد بود اتفاق رخ داده در جشنواره جام جم به وزارتخانه متبوعش هیچ ارتباطی ندارد و متخلف باید شناسایی شود.

و اما سال تحویل امسال خیلی گران تمام می‌شود. بی‌شک تدارکی که شبکه‌های مختلف سیما برای سال تحویل 98 دارند با اعداد و ارقام مرسوم سیما هیچ تناسبی ندارند و در این شرایط حضور پررنگ اسپانسرها یا همان ستاره مربع های معروف (#*) هست که نقش تاثیرگذاری را در دخل و خرج برنامه‌ها مدیریت خواهند کرد. خواه ناخواه احسان علیخانی از شبکه 3، ژیلا صادقی از شبکه 2 و علی ضیاء شبکه 3 چهره‌های هفته‌ای که گذشت بودند چراکه به عنوان مجریان سال تحویل تلویزیون معرفی شدند.