به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اگرچه برخی با صحبت های گلزار موافق هستند و معتقدند او در دیده شدن یک برنامه تلویزیونی موثر بوده است اما در این میان بسیاری هم مخالف و گلایه مندند که تلویزیون قبل از آمدن محمدرضا گلزار نیز مخاطب خودش را داشته پس آمدن گلزار نفع چندانی را در دیده شدن و حتی دیده نشد تلویزیون نداشته است.

این سوال پیش می آید که چقدر یک مجری تلویزیونی در دیده شدن برنامه در رسانه ملی موثر است؟

در اینکه تلویزیون در این سالها نتوانسته است مجری چندانی را تربیت کند و به خواست اسپانسرها به سمت استفاده از بازیگران صاحب نام رفته است و حضور ستاره های سینما در رسانه ملی باعث شود  برخی از برنامه ها با بازدید بیشتری از سوی تماشاگران مواجه شوند بحثی نیست.اما اینه شما با نام بزرگی از سینما به رسانه ملی می آیی و با دستمزدی هنگفت اجرایی پایین تر از حد متوسط داری جای بحث است!

سوال بعدی اینکه اگر مدیران تلویزیونی در بحث آمدن ستاره ها به سینما حرف اول و آخر را می زنند و وضعیت اقتصادی تلویزیون در زاویه ای قرار نداشت که مجبور باشند به خواسته اسپانسرها هم تن بدهند آیا امروز نیاز بود که بسیاری از ستاره های سینما پرده نقره ای را رها کنند و در شبکه های مختلف تلویزیونی با نقش های تکراری خصوصیات استاری خود را به حراج بگذارند و کم کم در رسانه ملی تمام شوند!

سوال بعدی اینکه اگر آقای گلزار و دیگر بازیگرانی که از سینما به تلویزیون می آیند کماکان در مدیوم متبوعشان خوش گیشه هستند، چه فداکارند که به خاطر مردم و به نفع مردم از مدیوم متبوعشان فاصله می گیرند و به جای یک فیلم 90 دقیقه ای دقایق بسیاری صورتشان را در اختیار تماشاگران پوشور تلویزیون می گذارند، آن هم رایگان!

و سوال آخر اینکه چرا با وجود بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، حمید گودرزی،کامران تفتی، پژمان بازغی، امیرحسین رستمی، رامبد جوان، مهران مدیری، امیرعلی دانایی و امیرحسین آرمان که به زودی به عنوان مجری در تلویزیون ظاهر خواهد شد و قطعا بدون طی مسیر معروف استعلام مجریان در مقام مجری روی آنتن خواهد رفت، رسانه ملی می بایست یک فکر اساسی به چند صد مجری بیکار تلویزیون که با این تعداد محدود برنامه سازی در رسانه ملی از شغلشان دور می مانند، کند. مثلا می توان جمعی از این مجری های بیکار تلویزیون را به سینما صادر کنیم تا جایگزین محمدرضا گلزارها که یکی دو سالی هست جایشان در سینما خالیست شوند.