به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی، اظهارات ایلهان عمر نماینده مسلمان تازه وارد حزب دموکرات مبنی بر تسلط گروه های حامی رژیم صهیونیستی و آیپک بر سیاستمداران آمریکایی و انتقاد وی از سیاست های رژیم صهیونیستی در قبال فلسطین را مورد بحث و گفت و گو قرار می دهد.

این برنامه با مروری بر بازتاب سخنان عمر در رسانه ها و واکنش سیاستمداران نسبت به آن، تصویب قطعنامه در کنگره آمریکا در واکنش به اظهارات ضد اسرائیلی ایلهان عمر و دلایل تابو بودن صحبت در مورد رژیم صهیونیستی و لابی های آن در آمریکا را بررسی می کند.

این برنامه که میزبان کارشناسانی همچون یسرائیل دیوید ویس، خاخام یهودی ضد صهیونیسم و سخنگوی اتحاد یهودیان ضد صهیونیسم و رندی آکسیر، پروفسور مطالعات فلسفه و ارتباطات دانشگاه ایلینوی خواهد بود در ادامه ضمن اشاره به سخنان ترامپ درخصوص دموکرات ها و «ضد یهود»، توصیف کردن آن ها به نقد و تبادل نظر پیرامون نگرانی های ترامپ از انتقادات نمایندگان زن در کنگره آمریکا علیه وی و همچنین لابی اسرائیل در آمریکا و نحوه فعالیت آن می پردازد.

«ما مردم» شنبه 25 اسفند ماه ساعت 20:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه یکشنبه ساعت 23:00 ، دوشنبه ساعت 07:00 و 18:00 و سه شنبه ساعت 03:00 روی آنتن خواهد رفت.