به گزارش گروه فرهنگ وهنر خبرگزاری برنا؛ کانال فارسی این شبکه هفت مجموعه تلویزیونی را برای ایام نوروز جایگزین سریال‌های قبلی می‌کند.

بر اساس این گزارش، «فراموشی» سعید سلطانی از اول فروردین در ساعت ۱۶:۰۰ هر روز راهی آنتن می‌شود.

این مجموعه تلویزیونی با حال‌وهوای نوروز و دیدوبازدید، با بازی رضا داوونژاد، برزو ارجمند، محمد کاسبی، سحر جعفری جوزانی، فلامک جنیدی و مهران رجبی در نوروز سال ۱۳۹۱ پخش شد.بازپخش این مجموعه در ساعت‌های ۰۰:۰۰ و ۰۸:۰۰ خواهد بود.

سریال «امروز و فردا» ساخته حسین قناعت نیز از اول فروردین ساعت ۱۷:۰۰ راهی آنتن می‌شود و در ساعت‌های  ۰۱:۰۰ و ۰۹:۰۰ بازپخش خواهد شد.

در این سریال بازیگرانی همچون فاطمه گودرزی، رضا فیاضی، احمد علامه دهر، پویا گنجی، محمدجواد جعفرپور و دریا مرادی دشت به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال ساعت ۱۸ کانال فارسی «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» است که در ساعت‌های ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ هر روز بازپخش آن روی آنتن می‌رود.این مجموعه اپیزودیک به‌کارگردانی مسعود کرامتی با بازی شقایق دهقان، امیررضا دلاوری، فرناز رهنما، فلامک جنیدی، علی عامل‌هاشمی، کاظم سیاحی و... از اول فروردین پخش می‌شود.

مجموعه «تعطیلات رؤیایی» که به‌کارگردانی علیرضا امینی در نوروز ۱۳۹۷ از شبکه دو سیما پخش شد، از ۲۹ اسفند، ساعت ۱۹ هر روز روی آنتن می‌رود و در ساعت‌های ۰۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ بازپخش خواهد شد.

در این مجموعه که در جزیره کیش تصویربرداری شده است،محمدرضا شریفی‌نیا، افسانه بایگان، علی صادقی، مریم معصومی، علی اوجی، ارسلان قاسمی، لاله اسکندری و خاطره حاتمی ایفای نقش کرده‌اند.

سریال بعدی، «کلاه‌قرمزی۹۷» است که از ۲۹ اسفند روی آنتن قرار می‌گیرد.

آقای مجری و عروسک های این مجموعه کمدی به‌کارگردانی ایرج طهماسب، هر شب ساعت ۲۰ با مخاطبان آی فیلم دیدار کرده و هر قسمت در ساعت‌های ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ روز بعد بازپخش می‌شود.

«خانه‌به دوش» نیز در ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود و در دو نوبت به‌فاصله ۸ ساعت بازپخش خواهد شد.این مجموعه طنز را رضا عطاران کارگردانی کرده و علاوه بر خودش، حمید لولایی، مریم امیرجلالی، علی صادقی، آناهیتا همتی، خشایار راد، بهنوش بختیاری و... نیز در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

همچنین، پخش مجموعه تلویزیونی «دوردست‌ها» از ۲۶ اسفند آغاز می‌شود و در ایام نوروز ادامه خواهد داشت.

هومن برق‌نورد، دانیال حکیمی، فاطمه گودرزی، مریم خدارحمی، کوروش سلیمانی و... در این مجموعه به‌کارگردانی جواد ارشاد ایفای نقش کرده‌اند.

«دوردست‌ها» تا آخر امسال هرشب ساعت ۲۱:۰۰ و از اول فروردین در ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.