به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فیلم سینمایی «زنبور کارگر» (دارآباد) به کارگردانی افشین صادقی و نویسندگی سعید نعمت‌الله به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده و سازندگان این فیلم در حال حاضر مشغول رایزنی با بازیگران و برخی از عوامل پشت دوربین هستند.

پروانه ساخت این فیلم اواسط پاییز امسال صادر و یک بار نیز تمدید شد. سعید نعمت‌الله علاوه بر نویسندگی فیلمنامه، به عنوان مدیر هنری نیز در این پروژه حضور دارد.

حمید فرخ‌نژاد اولین بازیگری است که حضورش در این فیلم سینمایی قطعی شده است. این بازیگر که یکی از نقش‌های محوری «زنبور کارگر» را برعهده خواهد داشت، هفته گذشته حضورش در این پروژه قطعی شد. سایر بازیگران این فیلم ظرف یک ماه آینده مشخص خواهند شد.

فیلمبرداری «زنبور کارگر» در تهران انجام می‌شود و گروه تولید برخی از لوکیشن‌ها را نیز انتخاب کرده‌اند. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، فیلمبرداری نیز اواسط بهار سال آینده آغاز خواهد شد.

«زنبور کارگر» مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستانش آمده: «اینجی» که مادرش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده، پس از گذشت چندی پدرش نیز طی یک درگیری کشته می‌شود. در این میان تنها شاهد ماجرای قتل، دوست دختر قاتل است.

خبرنگار: الهام مرادی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: