جمشید مشایخی را از دست دادیم تا یکی دیگر از اضلاع مهم و موثر سینمای ایران چهره در خاک کند و خاطرات او با نقش های ماندگارش در کنار اخلاق  و رفتار نکویش در ذهن خانواده سینما و مردم بماند. بی شک جمشید مشایخی، عزت الله انتظامی، داوود رشیدی و ... همیشه هستند چون آثارشان نامیراست.

نسل‌های مخاطبان رادیو و تلویزیون متفاوت هستند و خیلی ها سینما و تلویزیون را با سلیقه های متفاوت دنبال می کنند یکی از پرطرفدار ترین سریال های تلویزیون ایران قطعا سریال ماندگار «سلطان و شبان» به کارگردانی داریوش فرهنگ با بازی بازیگرانی چون مهدی هاشمی، گلاب آدینه، محمد علی کشاورز، مرحوم جمشید لایق، مرحوم احمد آقالو و حالا باید گفت مرحوم محمد مطیع است که در نقش وزیراعظم خوش درخشید.

محمد مطیع در سالنامه بازیگری اش اتفاقات ویژه ای را بهم زده است او سال ها در کشور سوئد زندگی کرد و برای بازی در چند مجموعه از سریال های محمدرضا ورزی از جمله «تبریز در مه» به ایران بازگشت و بعد از 20 سال دوباره در خاکش بازیگری را تجربه کرد. او بعد از ورزی یکی دو فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی دیگر تجربه کرد به سوئد بازگشت تا درکنار تعدادی از همکارانش و البته در غربت چشم از جهان بربندد. او حتما یکی از چهره های این هفته خبرگزاری برنا است.

مهدی فرجی از ابتدا قول داد که فصل دوم سریال «نون خ» رابسازد اما مهران مهام که تصمیم نداشت فصل دوم سریال «زوجح یا فرد» را بسازد گفت با استقبالی که مخاطبان داشتند و درخواستی که برای ساخت فصل دوم سریال «نون خ» داریم این امکان وجود دارد که با فکری نو قصه ای جذاب به فصل دوم نیز فکر کنیم. قابل ذکر است که فصل دوم «نون خ» مردادماه کلید می خورد.

هرکاری کنیم عادل این روزها در اوج اخبار است چه خودش چه همکارانش که نه تنها جایگزینش شدند در برخی از صحبت ها شنیدیم که آنها خودشان را مدیون تلویزیون می دانند و مصمم هستند با قواعد و قوانین رسانه ملی کار را ادامه دهند. با این تفاصیل محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی هم چهره های این هفته هستند.

علی نصیریان در تشیع پیکر جمشید مشایخی سخنرانی کرد و گفت قرار نبود اینجا تو را ببینم. قرار بود ما با هم اینجا روی صحنه برویم.

علی نصیریان  با تقدیر از مردمی که اینگونه به خانواده هنر احترام می گذارند چهره این هفته خبرگزاری برنا شد.

هدیه تهرانی در اولین ساعات اتفاقات رخ داده برای هموطنانمان در استان گلستان به منطقه رفت نشان داد این ستاره سینمای ایران به دور از هرگونه شو و نمایش دغدغه های انسانی اش پایان ناپذیر است.