به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این فیلم نخستین تجربه سینمایی نیوگبیور است. فیلمنامه این کار را نیز الیزابت سندرز در اولین تجربه فیلمنامه نویسی اش نوشته است.

اسکات رادین، الی بوش، جوستین پولسکی و جنیفر لارنس تهیه کنندگان این فیلم هستند.

این اولین فیلم جنیفر لارنس پس از دوری یک ساله اش از دنیای بازیگری است. ستاره اهل کنتاکی هالیوود یک بار تاکنون جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم «دفترچه بارقه امید» دریافت کرده است. او همچنین سه بار دیگر برای فیلم های «جوی»، «کلاهبرداری آمریکایی» و «زمستان استخوان سوز» نامزد جایزه اسکار شده است.

نیوگبیور کارگردان این فیلم که نام خودش را به عنوان یکی از شاخص ترین کارگردانان جوان نمایش های آف‌برادوی ثبت کرده است، اولین کارش در برادوی را سال گذشته با بازسازی تحسین برانگیز نمایش «گالری متزلزل» با شرکت الین می و لوکاس هجز و تهیه کنندگی رادین و بوش انجام داد.

رادین و بوش تهیه کنندگان این فیلم به همراه آی‌ای‌سی همکاری موفقیت آمیز طولانی مدتی با کمپانی A۲۴ داشته اند که رهاورد آن فیلم های مشهوری مانند «لیدی‌برد»، «کلاس هشتم»، «میانه دهه ۹۰» است. آنها همچنین فیلم هایی مانند «گاو اول» کلی رایکارد و «مکبث» برادران کوئن را پیش رو دارند.

جزییات این پروژه تاکنون مخفی مانده است. فیلمبرداری فیلم قرار است اواسط ماه ژوئن در نیواورلئان آغاز شود.