به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ جواد فرحانی تهیه کننده برنامه استعدادیابی «ستاره ساز»، از استقبال خوب بینندگان از این برنامه خبر داد و افزود: مخاطبان تلویزیون امروز به برنامه های تخصصی، گفتگو محور توأم با سرگرمی نیاز دارند.

وی تاکید کرد: تا مادامی که برنامه هایی با شاکله سرگرمی داشته باشیم می توانیم مخاطب تلویزیون را راضی نگاه داریم.

فرحانی ادامه داد: خوشبختانه با بازخوردهای خوبی که از پخش بیست و پنج قسمت نخست فصل اول برنامه دریافت کردیم، به زودی فراخوان شرکت در فصل دوم را طی روزهای آتی اعلام خواهیم کرد و برنامه سازی در دو فصل بعدی ( هر فصل 50 قسمت ) ادامه خواهد داشت.

تهیه کننده برنامه «ستاره ساز» افزود: در اتاق فکر برنامه، در حال بررسی ایده های خوبی برای افزودن آیتم های ترکیبی متفاوت و بیشتر، برای حفظ جذابیتِ چالش های شرکت کنندگان هستیم و امیدواریم با اضافه کردن این چالش ها، پویایی برنامه را بالا ببریم.

وی تاکید کرد: بهره مندی از مربیان، بازیکنان موفق فوتبال کشورمان و کشف استعدادها، چهره های جوان و گمنام فوتبال در برنامه «ستاره ساز»، نوید دهنده اتفاقی نو در فوتبال کشور است و امید را در جانِ جوانان شکوفا می کند.

گفتنی است جواد فرحانی، تهیه کننده و مجری طرح سینما و تلویزیون است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1376 آغاز کرد و در سال های اخیر تهیه کنندگی برنامه های؛ «خندوانه» (1392)، «شکرستان» (1395)، «شب عید» (1396)، «هزار داستان» (1396)، «شبی با عبدی» (1397) را بر عهده داشته و سال گذشته در جشنواره جام جم به عنوان بهترین تهیه کننده برای برنامه «هزار داستان» تقیر شد.