به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، در این برنامه که محمد ابوالحسنی نماینده شتاب‌دهنده، حسین شیخ‌الاسلامی دبیر کمیته علمی و محتوایی کودک‌آنلاین و حدیث لزرغلامی عضو هیأت انتخاب بخش وب‌سری جشنواره، پارکس را همراهی می‌کردند، نماینده یونیسف در ایران در گفت‌وگو با صاحبان ایده، مجریان و منتورهای فعال در پروژه‌های در دست تولید این شتاب‌دهنده، با نگاه، رویکرد و تکنیک‌ هر یک از گروه‌ها در ارتباط با مخاطب کودک و نوجوان آشنا شد و به ارائه نقطه‌نظرات خود پرداخت.

نماینده صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در ایران در پایان این دیدار که سه ساعت به طول انجامید، در جمع حاضران قرار گرفت و در سخنانی گفت: من خوشحالم که شاهد این همه خلاقیت در حوزه کودکان بودم و باید به صاحبان ایده و بانیان جشنواره تبریک گفت. دوست داشتم من هم درکنار شما کار می‌کردم اما ماهیت کار من چیز دیگری است.

او افزود: افرادی مثل شما به دنبال راهی برای کمک به کودکان هستند و پیام‌هایی را برای آن‌ها ارسال می‌کنند تا خلاقیت در آن‌ها نیز رشد کند.

پارکس گفت: زمینه‌های زیادی برای همکاری یونیسف و ایده‌پردازان وجود دارد، پس انرژی و خلاقیت‌تان را حفظ کنید و فراموش نکنید که گروه کوچکی از افراد می‌توانند دنیا را تغییر دهند.

او خطاب به جوانان فعال در عرصه تولید وب‌سری جشنواره کودک‌آنلاین گفت:  اگر شما به کارتان ادامه دهید و با کشورهای دیگر در ارتباط باشید، می‌توانید پیام‌های‌تان را به همه کودکان جهان مخابره کنید.

نماینده یونیسف در ایران در پایان گفت: شما می‌توانید با استفاده از هنر، مرزهای کشورها را به هم وصل کنید و آنچه که در این برهه دنیا به آن نیاز دارد، همکاری و تعامل است.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودک‌آنلاین به دبیری سیدجمال هادیان در چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایده‌های برتر، مشارکت در تولید ایده‌ها و انتخاب تولیدات برتر برگزار می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: