پوران دخت وفادار فرزند حمید وفادار و برادرزاده مجید وفادار از استادان به نام موسیقی اصیل ایرانی،  که همواره  در حفظ و اشاعه آثار این استادان به نام پیشرو بوده است به خبرنگار برنا درباره چند و چون برگزاری آیین بزرگداشت این اساتید گفت:

مراسم بزرگداشتی که در پیش داریم در تجلیل از برادران وفادار که پدر و عموی من هستند در فرهنگسرای ارسباران  برگزار خواهد شد. 

وی با اشاره به اینکه هر دو این اساتید در  روز نهم اسفند به فاصله 15 سال درگذشتند و تلاش خانواده وفادار  برای  برگزاری این  آیین در تاریخ ذکر شده بی ثمر مانده گفت: برنامه طبق تصویر کنداکتوری که در اختیار همگان قرار گرفته برگزار خواهد شد به علاوه معرفی کتاب "خنیاگر آسمانی" درباره  زندگی نامه و برخی از آثار استاد مجید وفادار که من افتخار داشته  آن را گرد آوری و منتشر کنم . 

وفادار که خود از خوانندگان موسیقی اصیل ایرانی ست این روزها تلاش می کند تا مجموعه نت های آثار استاد مجید وفادار را گرد آوری و چاپ کند گفت: عموی من تمام زندگی خود را صرف موسیقی و برنامه های هنری کرده بود  به طوری که نزدیک به 400 قطعه را در کارنامه هنری خود دارد. 

وی افزود : من عکسی به تاریخ   1312 دارم که برگزاری کنسرتی را از استاد مجید وفادار به خوانندگی خانم ملوک ضرابی نشان می دهد. 

وفادار در پاسخ به علت ماندگاری آثار استاد مجید وفادار که حتی نسلجوان امروز نیز علاقه مند به شنیدن آنها هستند گفت: مجید وفادار سالها جلوتر از زمان خود می زیست و فکر می کرد، به طوری که قطعه "  از شب جدایی " را در سنین نوجوانی ساخته که جز ء آهنگ های ماندگار او است و این نشان از وجود خلاقیت و استعداد ذاتی او زمینه موسیقی دارد . 

وی در پایان یکی از دلایل جاودانگی  آثار استاد وفادار را خارج نشدن از مسیر اصلی هنر و ممارست و تلاش وی برای رسیدن به اهداف والا دانست و  ادامه داد: امروزه جوانان با یک آهنگ و یا یک اثر مطرح و مشهور شده و دیگر  دست از تلاش برای بهتر شدن برمی دارند و ترک محضر استاد خود می کنند و به اعتبار شهرت خود مابقی مسیر هنری  را طی می کنند که اساسا ماندگار نیست و خیلی زود فراموش می شوند.

مجید وفادار