رامبد جوان در هفته گذشته به دلیل سفرش  به کانادا همراه با نگار جواهریان و قصه به دنیا آمدن فرزندشان در آن سوی آبها باعث شد این خانواده هنرمند دو تن از چهره‌های این هفته خبرگزاری برنا باشند. چرا که تولد فرزند این دو هنرمند بازخوردهای عجیب و غریبی را در رسانه های مختلف به همراه داشته است. جالب است که اخبار 20:30 نیز به سفر جوان و جواهریان واکنش نشان داده است.

حسام منظور بازیگر نقش خاکستری چاووش در سریال "برادرجان" به عنوان بهترین بازیگر سریال ماه مبارک رمضان از سوی علاقه‌مندان و مخاطبان تلویزیون انتخاب شد تا مشخص شود تماشاگران سیما هم به نقش‌های  منفی میل بیشتری دارند. 

محسن قاضی‌ مرادی بازیگری که این روزها تقریبا خانه‌نشین است با نقش کوتاهی در سریال "هیولا"ی مهران مدیری  پس از مدت‌ها برگشت تا یکی از چهره‌های خبرگزاری برنا در هفته اخیر باشد.

ویدئوی منتشر شده از سوی فریبرز عرب نیا که این روزها در آمریکا به سر می‌برد و اظهار نظرهایش تا حدود زیادی خبرساز شد. او این روزها مشغول تحصیل در رشته گرافیک است و ممکن است این گمانه‌زنی پیش بیاید که بازیگر فیلم "شوکران" از دنیای بازیگری خداحافظی کند.

انتقاد احسان علیخانی از سریال‌های تلویزیونی تعجب بسیاری از خانواده رسانه ملی رابه همراه داشته است . 

امیرعلی دانایی مجری برنامه "ستاره‌ساز" به یک باره و بدون اعلام قبلی روی آنتن  نرفت تا یکی از چهره‌های این هفته ما باشد. امیرعلی دانایی در حالی در سه برنامه  اخیر ستاره‌ساز حضور نداشت که محمدرضا احمدی همکارش و نیما  بانک کارگردان این برنامه از عدم حضور او هیچ اطلاعی نداشتند اما خودش در گفت‌وگویی اعلام کرد اصلا مرا آفیش نکردند که سر صحنه بروم و من استندبای پروژه هستم. 

هفته گذشته شایعه شد رضا رشید پور هم بعد از عادل فردوسی پور شبکه سه را ترک خواهد کرد تا او هم دیگر چهره این هفته خبرگزاری برنا قرار بگیرد( البته با پیگیریهای به عمل آمده مشخص شد رضا رشید پور به زودی و با برنامه ای جدید به شبکه سه بازخواهد گشت).