به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، متن یادداشت مرتضی کوهی به شرح زیر است:

و باز هم یک بی تعهدی دیگر از عده ای آدم تجاری و بی ربط به تئاتر که به واسطه ی پول وارد دنیای پاک تئاتر شده اند و اهدافشان معلوم است. همچنان که در این یکی دو ساله ی اخیر شاهد سواستفاده ی چند تن معلوم الحال بی اخلاق و بی سواد در پردیس تئاتر شهرزاد بودیم که هر کدام از این افراد عنوانهایی چون مدیر فنی، مدیر اجرایی. مدیر سالن و ... را یدک میکشند پروژه ی دوشیزه جولیا هم متاسفانه قربانی این ناکارامدی و بی کفایتی شد.

مطلع باشید گروه ۱۲ نفره ی تئاتر دوشیزه جولیا که افتتاحیه ی اجرای نمایش را در بیست و سوم خرداد در سالن صنوبر تئاتر شهرزاد انجام داد با بی تعهدی، زیاده خواهی و اخاذی افراد سود جوی مرتبط با آن مجموعه مواجه شد و علی رغم تلاشهای صادقانه و شبانه روزی گروه با بی حرمتی از ادامه ی اجراها بازماند تا برگی دیکر از مستندات اهداف شوم آنها معلوم گردد و به دنیای تئاتر خسته ی این روزهایمان روشن شود. مسئولین مرتبط باید آگاه باشند و بدانند روزانه جوانها و فعالین تئاتر زیادی قربانی نقشه های شوم و از پیش برنامه ریزی شده ی چنین افرادی میشوند که نه به هنر و نه به تئاتر و نه به آبروی افراد احترامی قائلند و صد البته که به جیبهای خود فکر میکنند و از این کار خسته نمیشوند.

چندی پیش شنیدیم که مدیر تئاتر شهرزاد عوض شد اما امروز و بعد از این اتفاقها متوجه شدم و شما هم بدانید ؛ همانها که کنار گذاشته شده اند الان از دور و غیر مستقیم، به واسطه ی آدمهای دیگر از تئاتریها اخاذی و سواستفاده میکنند و هنوز در آن مجموعه به کارهای کثیف خود ادامه میدهند. ما اجرایمان کنسل شد ولی تا احقاق حقوقمان از پای نخواهیم نشست، هویت اصلی و چهره ی نامبارک این افراد باید بر جامعه ی تئاتر روشن شود تا بلکه دست از سر تئاتر بردارند و هنرمندان را در دام خود گرفتار نکنند. از دوستانی که این چند روز در تبلیغات کارمان یاریگر بودند و انرژی مثبت به ما دادند صمیمانه تشکر میکنم و دستانشان را میبوسم، تلاشمان اینست که در سالنی دیگر که دور از این حاشیه ها و فضاهای کثیف است دوباره اجرایمان را از سر بگیریم . به امید روزی که تئاتر از دست افراد انگل و بی تخصص خلاص شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: