به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فصل جدیدی از برنامه ترکیبی «پایان ناباروری» به تهیه کنندگی مرجان بیات از 5 مرداد ماه به صورت هفتگی شنبه ها ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گفته بیات تهیه کننده برنامه: این برنامه به صورت تولیدی به روی آنتن می رود و طراحی دکور انجام شده و از پنجشنبه 27 تیرماه ضبط این برنامه آغاز می شود.

بیات درخصوص موضوعات این برنامه تخصصی و اجرای آن گفت: اجرای این برنامه را مینا هاشمی و دکتر محمدکیاسالار برعهده دارند و ناباروری و سیاست‌های جمعیتی، علت‌های ناباروری، روش‌ها و فناوری‌های درمان ناباروری، معرفی تکنیک‌های نوین درمان ناباروری که حاصل تلاش محققان پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا است، سقط مکرر، اندومتریوز، اهدای تخمک و جنین، نقش ژنتیک در درمان ناباروری و ابعاد اجتماعی، روانشناختی، حقوقی و اخلاقی ناباروری و روش‌های درمان‌ آن پرداخته می‌شود.

تهیه کننده «پایان ناباروری» درخصوص تفاوت های سری جدید این برنامه با برنامه های گذشته گفت: ما در سری جدید برنامه تلاش می کنیم تا علاوه بر پرداختن به مسائل پزشکی به نگرش جامعه به معضل ناباروری و رگه های اجتماعی این موضوع بپردازیم. به همین منظور در حال تهیه مستندهایی هستیم که در آن با خانواده هایی که درگیر مشکل ناباروری بوده و درمان شده اند گفتگو می کنیم و در برنامه در کنار مباحث پزشکی پخش می کنیم.

بیات در پایان افزود: «پایان ناباروری» در 20 قسمت 50 دقیقه ای در گروه دانش شبکه چهار سیما با مشارکت پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا تولید می شود و قرار است از 5 مرداد به صورت هفتگی شنبه ها ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: