به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ «شب موسیقی » دومین شب از مجله شبانگاهی «شب‎های هنر» است که یکشنبه شب‎ها ساعت 23 پخش می‌شود. رضا مهدوی مجری کارشناس «شب موسیقی» یکشنبه 6 مرداد، در این برنامه میزبان شهرداد روحانی موسیقیدان، آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی می‌شود و با وی درخصوص ارکستر سمفونیک ایران به گفت‎وگو می‌پردازد. پخش سه قطعه از ارکستر سمفونیک ایران به رهبری شهرداد روحانی و دو قطعه از علی رهبری در برنامه این هفته «شب موسیقی» پخش می‌شود.

در قسمت ناشنیده‌های «شب موسیقی» یکشنبه شب، قطعه‎ای از استاد بنان که در سال 43 اجرا شده است روی آنتن می‎رود. گزارشی از بزرگداشت محمدعلی بهارلو از نوازندگان قدیمی ویلن، گفت‎وگو با پرویز بیات نوازنده پیشکسوت کنترباس و باسابقه‎ترین نوازنده ارکستر سمفونیک تهران و پخش گفت‎وگویی درخصوص زنده یاد مصطفی کمال پورتراب آهنگ‌ساز ایرانی و از استادان تئوری موسیقی (استاد شهرداد روحانی) از دیگر بخش‎های مجله «شب موسیقی» است.

برنامه«شب موسیقی» به تهیه‎کنندگی حبیب‎الله ذوالفقاری، مجله تخصصی موسیقیایی، یکشنبه شب‎ها ساعت 23 به طور زنده، از شبکه 4 سیما پخش می‌شود.

برنامه «شب‎های هنر» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیماست که از شنبه تا جمعه، هرشب ساعت ۲۳، به یکی از موضوعات تئاتر، موسیقی، شعر و ادبیات، کتاب و روایت، معماری، سینما و طنز می‌پردازد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: