رضا بهبودی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا اظهار داشت: با توجه به اینکه من در سینمای بدنه حضور ندارم و نوع فیلم‌هایی که در آنها ایفای نقش کردهام،  اغلب مربوط به کارگردانان و نویسندگانی می‌شود که رویکرد غیرمتعارفی را دنبال می‌کنند و با عنوان فیلم‌های هنری از آنها یاد می شود بودجه چندانی ندارند و اگر بودجه‌ای به آنها اختصاص داده شود بسیار محدود است.

بهبودی خاطرنشان کرد: همکاری در این فیلم‌ها با توافقی ساده صورت می‌گیرد. این دسته از فیلم‌ها هیچ  بودجه‌ای ندارد و اگر بودجه‌ای به آن اختصاص داده شود بسیار محدود است و با یک توافقی همکاری صورت می‌گیرد. البته بیشتر فعالیت من در تئاتر است که وضعیت مالی تئاتر هم مشخص است و خیلی بالا و پایین نشده است. با توجه به تورم افسار گسیخته‌ای که خصوصاً در این یک سال گذشته رخ داده و با تعداد پروژه‌های اندکی که برای کارکردن انتخاب می‌کنم برای من دستمزدم چندان تغییری در این سال‌ها نداشته است.

همچنین بهبودی درمورد فعالیت این روزهایش گفت: نمایشی در تئاتر شهر به نام «فرشته تاریخ» نوشته و کار محمد رضایی‌راد است در حال اجرا روی صحنه دارم.