حامد عنقا، تهیه‌کننده و نویسنده تلویزیون، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری برنا با بیان اینکه تلویزیون با کمبود بازیگر مواجه است گفت: واقعیتی که الان وجود دارد و باید توسط مدیران سیما، تهیه‌کنندگان و کارگردانان مرتفع شود، کمبود بازیگر است.

وی ادامه داد: تمام تهیه‌کنندگان باید تلاش کنند در هر پروژه‌ای از تعدادی بازیگر جوان استفاده کنند تا هم این کمبود جبران شود هم اینکه چهره‌های جدید و با استعدادِ جوان به جامعه هنری افزود شود.

این تهیه‌کننده با اشاره به نحوه انتخاب ریحانه پارسا در سریال «پدر» بیان داشت: من خودم یکی از تهیه‌کنندگانی هستم که همیشه برای سریال‌هایم دنبال بازیگران جدید می‌روم. برای مثال در همین کار اخیرم که سریال «پدر» بود با رفتن به کلاس‌های بازیگری خانم ریحانه پارسا را برای نقش لیلا انتخاب کردم. علاوه بر این کلاس‌ها که منبع خوبی برای کشف استعدادهای جدید است به دانشکده‌های هنر هم می‌روم و گاهی اوقات پیش آمده از افرادی که در کنار اساتید کلاس‌های آموزشی گذراندند هم به پیشنهاد استادان استفاده کردم. به طور کلی می‌توان از تئاتر، کلاس‌های آموزشی و دانشکده ها بازیگران با استعداد و جوان بسیاری را کشف کرد.

خبرنگار: الهام مرادی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: