به گزارش گروه فرهنگ هنر خبرگزاری برنا؛ این کارگردان سینما و تلویزیون که در برنامه «سلام صبح بخیر» حاضر شده بود، در ابتدا درباره لباس خود توضیح داد: این لباس در بختیاری‌ها لباس صداقت است و لرها به شفافیت و صداقت در کشور معروف هستند. من هم این لباس را پوشیدم تا صادق و شفاف شوم. برایم باعث افتخار است و سلیقه‌ام لباس‌های اقوام کشور است و خیلی با کلاه فرانسوی که سرمان می‌گذاریم میانه‌ای نداریم و با تاج بختیاری راحت‌ترم.

این کارگردان ادامه داد: «بانوی سردار» یک اثر بسیار پرزحمت و پرکار بود و با عوامل بسیار مظلوم و حرفه‌ای آن را ساختیم و درباره زندگینامه بانوی بزرگ بختیاری بی بی مریم بختیاری است که از مفاخر کشور ما و یک چهره ملی است. مرور زندگی او ۱۲۰ قسمت سریال می‌خواست و ما فقط برشی از زندگی او را در «بانوی سردار» که از امشب روی آنتن می رود، به نمایش گذاشتیم.

پانته آ سیروس، بازیگر نقش بی بی مریم نیز که با لباس خاص نقش خود به استودیو آمده بود، در سخنانی گفت: این روزها از بی بی مریم خیلی صحبت شده و در قصه هم به او می‌پردازیم؛ البته هیچ کس به جز اقوام بختیاری بی بی مریم را نمی‌شناخت و هنوز هم مردم او را نمی‌شناسند. من هم قبل از سریال او را نمی‌شناختم و خوشحالم سریال ساخته و این اسطوره معرفی شد.

وی افزود: به عنوان کسی که برای اولین بار در سریال تاریخی بازی می کرد اتفاقاتی که در سریال افتاد به شدت برای من منحصر به فرد بود و تجربه متفاوت و عجیبی به حساب می آمد. همه بازیگرانی که در آثار جنگی و تاریخی بازی می کنند تجربه متفاوتی نسبت به بازیگران آپارتمانی دارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: