به‌ گزارش گروه فرهنگ و هنرخبرگزاری برنا؛ هفته گذشته بود که رژیم صهیونیستی با حمله به مواضع حزب الله لبنان در سوریه، دو رزمنده لبنانی را به شهادت رساند و پس از آن، پهپادهای خود را در مرز لبنان به پرواز درآورد که البته توسط حزب الله سرنگون شد. سید حسن نصرالله تاکید کرد پاسخ این اقدامات صهیونیست‌ها را بزودی می‌دهد. پس از صحبت‌های دبیرکل حزب الله لبنان، یک خودروی نظامی اسرائیلی مورد اصابت قرار گرفت و منفجر شد. حزب الله اعلام کرد که فرمانده محور شمالی ارتش اسرائیل در این انفجار به هلاکت رسیده است و البته تاکید کرد که پاسخ به تجاوز پهپادی صهیونیست‌ها متفاوت از این اقدام خواهد بود.

 رژیم صهیونیستی و مخصوصا نتانیاهو در آستانه انتخابات داخلی شرایط سخت و پیچیده‌ای را تجربه می‌کنند. دو دهه قبل تانک‌های رژیم صهیونیستی به راحتی در بیروت حرکت می‌کرد اما اکنون مقاومت حزب الله تمام معادلات این رژیم را تغییر داده است.

 برنامه این هفته «360 درجه» جدیدترین تصاویر و فیلم‌ها از این درگیری‌ها را به تصویر کشیده و آینده این واکنش‌ها را را از کارشناسان مسائل بین‌الملل جویا شده است. «360 درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم هر هفته با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه‌ها ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: