به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ این برنامه به تهیه کنندگی کاوه تقوایی با نگاهی به اسناد دولتی منتشر شده درخصوص «عملیات چکش زرد» درباره نتایج احتمالی خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا به بحث و گفت و گو پیرامون تلاش های آمریکا برای ترغیب بوریس جانسون به منظور خروج بدون توافق با اتحادیه اروپا می پردازد.

در این برنامه ضمن مروری بر مسایل مورد اشاره در این اسناد از جمله کاهش ورود سوخت، مواد غذایی و دارو به برتیانیا، گسترش تظاهرات مردمی در تمامی بریتانیا و افزایش بی نظمی های عمومی و تنش ها، احتمال ورود بریتانیا به دوره رکود اقتصادی در صورت خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا مورد واکاوی قرار خواهد گرفت.

نگاهی به وضعیت اقتصادی اروپا و شرایط اقتصادی مردم بریتانیا و همچنین تاثیر خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا و تنش های ناشی از جنگ تجاری بر کارخانه های فعال در بریتانیا نیز از دیگر محورهای مورد بررسی در این برنامه خواهد بود.

«شکاف اقتصادی» ساعت 01:00 بامداد جمعه 22 شهریور از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت 01:03 بامداد، یکشنبه ساعت 09:00 و 20:00 و دوشنبه ساعت 12:00 روی آنتن خواهد رفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: