به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، ایوبی با ارائه گزارشی درباره فعالیت جمهوری اسلامی ایران در یونسکو با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران حرف های گفتنی بسیاری در عرصه های مختلف دارد اظهار داشت: یونسکو ظرفیتی است که باید بهترین استفاده را از آن ببریم.

وی یادآور شد: شهر مشهد باید به عنوان شهر الگو و معیار در داخل و خارج از کشور باشد عنوان کرد: به عنوان خادم امام رضا (ع) باور دارم باید از ظرفیت های داخلی و خارجی برای معرفی شهر مشهد در عرصه های مختلف به عنوان الگو استفاده کنیم.

در ادامه این دیدار مدیران بخش های مختلف کمیسیون ملی یونسکو-ایران گزارشی زا درباره فعالیت های مختلف انجام شده ارائه دادند.

آیت الله علم الهدی در این دیدار با تاکید بر استفاده مدیران جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های داخلی و خارجی برای بیان مواضع و دیدگاه های نظام و مواضع انقلابی اظهار داشت: سازمانهای بین المللی می توانند و باید یک ظرفیت برای نظام باشند به شرط آنکه نمایندگان ما چنین باور و اعتقادی داشته باشند.

وی یادآور شد: امروز جای خوشحالی است که شخصیت مومن و انقلابی چون دکتر حجت الله ایوبی مسولیت یونسکو را در ایران بر عهده دارد و آمدن ایشان مایه آسودگی خاطر متدینین است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: