به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ محمدحسین میثاقی، مجری برنامه‌های فوتبالی که این روزها حواشی بسیاری متوجه اوست و به تازگی برنامه «فوتبال برتر» با اجرایی در دوشنبه شب‌ها روی آنتن تلویزیون می‌رود به تازگی رقیبی در تلویزیون پیدا کرده که یک روز پیش از پخش این برنامه روی آنتن می‌رود.

برنامه محمدحسین میثاقی که به نوعی جانشین برنامه «نود» به حساب می‌آید با الگوبرداری از برنامه عادل فردوسی‌پور تمام آیتم‌های این برنامه را به همان شکل با جزئیات روی آنتن می‌برد و این در حالی است که به تازگی برنامه «شب‌های فوتبالی» نیز شب‌های یکشنبه پیش از برنامه میثاقی روی آنتن می‌رود و با الگو گرفتن از «نود» تمام آیتم‌های این برنامه موفق از جمله تحلیل بازی‌های لیگ برتر فوتبال، تحلیل داوری و... را پخش می‌کند.

حال پرسشی که به وجود می‌آید به لزوم پخش این دو برنامه در دو روز پیاپی برمی‌گردد چرا که قطعاً پخش برنامه «شب‌های فوتبالی» یک روز پیش از برنامه «فوتبال برتر» که رویکردی یکسان با هم دارند، به هیچ‌عنوان منطقی نیست. پیش از این نیز تلویزیون با این مشکل مواجه بود که به زمان پخش برنامه «ورزش و مردم» برمی‌گردد، زمانی که این برنامه یک روز پیش از پخش «نود» روی آنتن می‌رفت به دلیل نزدیک بودن زمان پخش «ورزش و مردم» و «نود» پخش برنامه مرحوم بهرام شفیع به روزهای جمعه موکول شد.

علی ناصری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: