به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ یگانه رجبی بازیگر فیلم «گل نساء» که به تازگی جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «عشق» آمریکا دریافت کرده است گفت: یکی از همکلاسی‌هایم در مقطع فوق لیسانس مرا به ستار چمنی گل معرفی کرد. اتفاقاً آقای چمنی گل فیلم «ترومای سرخ» را دیده بود و بازی مرا به خاطر داشت و حتی با آقای میهن دوست هم مشورتی کرد و درنهایت من را برای این نقش انتخاب کرد. در فیلم «گل نساء» برای اولین بار نقش اصلی را ایفا می‌کردم و چیزی حدود سه ماه تمرین سخت و درعین حال شیرین داشتیم. در این مدت زبان افغانستانی را بسیار تمرین کردم و حتی در کوره آجرپزی تمرین‌های سختی داشتیم. شرایط کار و فیلمبرداری در کوره آجرپزی سخت و سنگین بود تا جایی که بعد از آن چند ماه تحت درمان بودم.

بازیگر «گل نساء» که برای نقش آفرینی خود جوایزی در جشنواره‌های ایتالیا، سوییس و آمریکا را به دست آورده است از اکران نشدن فیلم «گل نساء» ابراز ناراحتی کرد و گفت: کم کم دارم ناامید می‌شوم و به این فکر می‌افتم که برای دکترای خود بورس گرفته و از کشور بروم. «گل نساء» اکران نمی‌شود چون سلبریتی ندارد. پخش کنندگان و سینماداران می‌گویند فیلم هنری است و فروش ندارد. مگر فقط گیشه مهم است؟

این بازیگر تئاتر و سینما در انتها گلایه‌ خود را این‌گونه بیان کرد: چرا از بازیگران تئاتر استفاده نمی‌شود و به ما اعتماد نمی‌کنند؟ در پلاتوها استعدادهای بسیاری است که دیده نمی‌شوند.

منبع: خبرگزاری صبا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: