به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اعضای شورای اجرایی جشنواره «شورعشق» که در دو بخش فیلم و عکس با موضوعیت اربعین برگزار می‌شود، بدین شرح اعلام شد: شهرام مقصودی (دبیر جشنواره)، ناصر باکیده (مشاور دبیر)، پرویز نیک پی و حسین ظاهری (مدیران اجرایی) و فاطمه پزشکی (مدیر روابط عمومی). 

بر اساس این خبر، موسسه فرهنگی هنری تبسم مهر نیکان، مجری طرح جشنواره «شورعشق» را برعهده دارد و موسسه بنیاد قرآن و عترت، سازمان حج و زیارت(ستاد اربعین)، سازمان تبلیغات اسلامی (حوزه هنری)، بنیاد شهید و امور ایثارگران (معاونت فرهنگی و هنری)، سارمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، موسسه تصویرشهر، دانشگاه امام صادق (ع)، سازمان بسیج مستضعفین، سازمان صداوسیما، شورای سیاست گذاری این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

جشنواره سراسری «شورعشق» در دو بخش فیلم (مستند و موبایلی) و عکس (حرفه‌ای و موبایلی) تا 20 آبان‌ماه پذیرای دریافت آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره است.

علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره، می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک arbaeenfestival98@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: