به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ محورهایی که در این برنامه 30 دقیقه ای و باتوجه به این اقدام سنای آمریکا بدان ها اشاره خواهد شد عبارتنداز: رقابت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در انتخابات آتی آمریکا، جلوگیری از عادی شدن روابط واشنگتن و آنکارا توسط سنا ، ایجاد دلگرمی برای ارمنستان و تقویت مواضع این کشور در مناسبات جهانی و مذاکرات صلح قره باغ ، امکان تبدیل به رویه ای مشترک توسط غرب در به رسمت شناخته شدن نسل کشی ارامنه برای متحدان ریز و درشت آمریکا در منطقه و جهان و تلاش سنا برای ایجاد تنگناهای بیشتر برای ترامپ در آستانه استیضاح وی.

رحمت اله شریفی کارشناس مسائل سیاسی و منطقه ای در استودیوی برنامه از تهران و جاوید جباری کارشناس روابط بین الملل در آلمان از طریق تلفن به بیان نظرات می پردازند.

همچنین پیش بینی آینده روابط نیویورک با آنکارا و باکو در صورت تبدیل مصوبه سنا به قانون موضوع دیگری است که برای مخاطبان و بینندگان «کمپاس» در آذربایجان و ترکیه تشریح می شود.

«میزگرد سیاسی» (کمپاس) دوشنبه 25 آذر ساعت 21:00 به وقت تهران با اجرای جبار علایی و تهیه کنندگی قهرمان نورانی درآباد بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: