فاطمه مسعودی‌فر بازیگر فیلم سینمایی «پوست» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اظهار داشت: حضور در فیلم سینمایی «پوست» اولین تجربه تصویری من بود. من پیش از این در تئاتر ایفای نقش می‌کردم و آقای ارک کار من را دید و به من پیشنهاد بازی در این فیلم را داد که واقعاْ از اینکه این پیشنهاد را پذیرفتم بسیار خوشحالم.

مسعودی‌فر خاطرنشان کرد: «پوست» روایت قصه‌ای است که شاید در سینمای ایران برای اولین بار باشد که فیلمسازی به سراغ آن رفته است. من فکر می‌کنم این فیلم بتواند در جشنواره‌های مختلف دنیا دیده شود و از آنجا که قصه‌ای بومی تعریف می‌کند مردم نیز از ان استقبال می‌کنند.

این بازیگر در ادامه افزود: «پوست» نه تنها در سینمای ایران که حتی می‌تواند در سینمای جهان نیز اثری متفاوت باشد. قصه آن از دل افسانه‌های ایرانی و در واقع آذری بیرون آمده و فضایی که دارد من را بیشتر به یاد سینمای شاعرانه فیلمسازانی چون تارکوفسکی می‌اندازد.

او در پایان گفت: منظور من از این قیاس این نیست که «پوست» فضایی دقیقاْ‌ شبیه به سینمای تارکوفسکی دارد، من بیشتر به فضای شاعرانه و منحصر به فرد این فیلم اشاره دارم که فکر می‌کنم در سینمای ایران بی نظیر است.

خبرنگار: علی ناصری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: