به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ حامد فاتحی با اعلام این خبر گفت:  نظر به شرایط حساس داخلی، منطقه و بین المللی و اهمیت بسیار زیاد برگزاری موفق یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و بستر سازی برای مشارکت حداکثری ملت بزرگ ایران در اولین انتخابات گام دوم انقلاب ، معاونت صدا تصمیم به راه اندازی " رادیو انتخابات " نموده و تلاش دارد در کنار مردم و مسئولان نظام به  افزایش شور و شوق انتخاباتی و گرم نمودن فضای انتخاباتی کشور کمک نماید.

فاتحی تصریح کرد: این رادیو  با شعار «رادیو انتخابات ، صدای جمهور... طنین همدلی ، حضور و حماسه » ، با حضوردکتر  شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور، مدیران شبکه‌های رادیویی و جمعی از مدیران ستادی و کارکنان معاونت صدا افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: این مراسم روز شنبه ۲۶  بهمن ماه ساعت ۱۰:۳۰ در استودیو شماره هشت ساختمان شهدای رادیو با هدف بستر سازی ، تسهیل و هم افزایی ملی برای برگزاری انتخابات طراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا خاطر نشان کرد: رویکرد رسانه ای این رادیو امید به آینده ،تکثیر نشاط اجتماعی و مشارکت مسئولانه مردم  است که بر روی موجfm ردیف 5/95 مگاهرتز از روز چهارشنبه 23 بهمن  تا چهارم اسفند ماه به فعالیت خود ادامه می دهد 

ابوالفضل نوروزی  مدیر گروه سیاسی اجتماعی رادیو گفتگو ، مدیریت رادیو انتخابات را بر عهده دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: