به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا،  طی حکمی از سوی معاونت صدا مجتبی ایزدی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب شد.

در متن حکم اینچنین آمده است: جناب آقای دکتر مجتبی ایزدی

نظر به مراتب تعهد، دانش و تجربیات جنابعالی و با عنایت به اهمیت اثرگذاری جشنواره بین المللی رادیو بر مخاطبان و برنامه سازان به موجب این حکم به عنوان «دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو»منصوب 

می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجربیات ارزشمند چهارده دوره برگزاری این جشنواره و به منظور دستیابی به کیفیتی افزون تر در این دوره، ضمن همکاری با کلیه مدیران محترم شبکه ها و مدیران محترم ستادی در  انجام وظایف محوله، و به ویژه موارد ذیل اهتمام و تلاش لازم را به کار گیرید:

1- برگزاری جلسات مستمر با رؤسای کمیته ها به منظور ارتقاء عملکرد و هماهنگی فعالیت های آنان 

2- تسهیل امکان حضور تمامی علاقمندان و داوطلبان شرکت در جشنواره پانزدهم در بخشهای داخلی، ویژه، مردمی و بین الملل برطبق آیین نامه ابلاغ شده.

 ٣. توجه ویژه به برگزاری بخش مردمی جشنواره با تبلیغات موثر و آموزش از طریق رسانه ها و فضای مجازی جهت ارتقاء سطح مخاطب به مخاطب مؤثر و مولد. 

۴. برگزاری شایسته مراسم افتتاحیه و اختتامیه با توجه به حضور میهمانان خارجی و داخلی و مسئولان عالی رتبه کشوری در شأن رسانه ملی 

۵. برقراری ارتباط مؤثر و مستمر با دیگر بخش های سازمان جهت برگزاری شایسته جشنواره پانزدهم .

توفیقات روز افزون شما را در ایفای مسئولیت محوله از خداوند متعال خواستارم.

حمید شاه آبادی

معاون صدا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: